Satranç İzle
Anasayfa  
Pazar, 28 Şubat 2021
Satranç İndir Satranç Oyna

kasparov_1.jpgSatranç Okulu'nda yenilikler devam ediyor. 13 yıldır yayında olan Türkiye'nin satranç eğitimi adresi SatrancOkulu.com sitesi güncellenen yapısıyla daha da cazip.

Satranç Taktikleri bölümünde şiş, açmaz, çifte tehdit, değirmen, boğmaca matı ve daha pek çok taktiği örneklerle inceleyebileceksiniz. Yine tahta üzerinde online olarak 1-2-3 hamlede matları çözebilir ve değişik taktik soruları sınıflandırılmış şekilde çözebilirsiniz.

Satranç İndir bölümünde bilgisayarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz çeşitli seviyelerde programlar mevcut. Dasher programı özellikle tercih edilen.

Satranç Okulu'nda satranç nasıl oynanır  da öğrenebilirsiniz.. Sitedeki değişik seviyedeki dersleri çalışınca oyununuzdaki ciddi gelişmeyi görebileceksiniz. Sitenin bir başka gözde bölümü Video satranç dersleri. FM Selim Gürcan tarafından hazırlanan dersleri aynı zamandaeğitim cd'leri olarak da satın alabilirsiniz. Sitede ayrıca makaleler, hikayeler, şampiyonların hayatları ve e-kitaplar da mevcut. Fischer - Spassky Asrın Satranç Maçı adeta bir macera romanı. Yine Fischer Ruslara Karşı kitabında hem oyun analizlerini hem de sıradışı hikayeleri okuyabileceksiniz.

 
Sonraki >
Okul Seti
Satranç CD'leri
Satranç CD'leri
Masum Hamleler
Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk